Wapro wf mag w różnych wersjach programowych

Wapro wf mag jest to program, który przede wszystkim służy użytkownikowi do takich zadań, jak: fakturowanie oraz magazynowanie. Największym atutem wapro wf mag jest taka kwestia, iż jest on bardzo prosty w obsłudze. Działa się na programie intuicyjnie. Na uwagę również zasługuje fakt, że program może być dopasowany do odpowiednich potrzeb działalności gospodarczej. Otóż, inną wersję programu opłaca się zakupić do działalności gospodarczej jednoosobowej, a inną z kolei do dużej firmy albo całego przedsiębiorstwa. Natomiast, niezależnie od wersji, z łatwością zainstaluje się dany program w swoim przedsiębiorstwie lub firmie. Tak naprawdę nie jest potrzebna do tego żadna pomoc informatyków lub innych ekspertów od technologii. Śmiało można stwierdzić, iż ten program jest tak zwanym ,,numerem jeden” na rynku.

Wapro wf mag jest generalnie ciągle rozwijany, aktualizowany oraz udoskonalany, tak aby sprostać wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że liczba sprzedanych egzemplarzy wynosi aż ponad 200 tysięcy sztuk. Program oferowany jest w trzech podstawowych wersjach, dostosowane są one do konkretnego profilu działalności gospodarczej. Warianty programowe wapro wf mag są następujące:

  • najprostsza i najmniej skomplikowana wersja ,,Start”,
  • wariant ,,Biznes” dostosowany do większych firm, niż jednoosobowa działalność,
  • najbardziej udoskonalony wariant ,,Prestiż”, idealnie spisuje się w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Trzeba wiedzieć, że wszystkie wersje programu, czyli Start, Biznes oraz Prestiż, działają na systemach operacyjnych Windows. Wapro wf mag jest programem wielofunkcyjnym. Za jego pomocą można na przykład prowadzić nieograniczoną ilością magazynów oraz różnych oddziałów. Co więcej, wapro wf mag, pozwala również wprowadzić dowolną ilość różnych użytkowników, z kolejną możliwością nadawania indywidualnych uprawnień do danych funkcji programu. Jest to bardzo wygodne, gdyż każdy pracownik może mieć inne uprawnienia.